REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Kraków: Kolejny biurowiec w SSE na ukończeniuartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Kolejny biurowiec w SSE na ukończeniu
Dobiega końca budowa kameralnego biurowca przy ulicy Życzkowskiego, w Czyżynach w sąsiedztwie Polite...
Wrocław: W miejsce dawnego lunaparku na Przedmieściu Oławskim ma powstać osiedleartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: W miejsce dawnego lunaparku na Przedmieściu Oławskim ma powstać osiedle
Inwestycję mieszkaniową przy ulicy Rakowieckiej planuje warszawska firma Petunia. Na kilkuhektarowym...
Niemiecki koncern BSH zwiększy zatrudnienie we wrocławskich fabrykachartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BSH zwiększy zatrudnienie we wrocławskich fabrykach
Niemiecki koncern BSH Bosch und Siemens Hausgeräte po raz kolejny inwestuje we Wrocławiu. Firma w sw...
Ronson chce kupić w Warszawie nową działkę pod zabudowę mieszkaniowąartykuł
Pokaż artykuł
Ronson chce kupić w Warszawie nową działkę pod zabudowę mieszkaniową
Ronson Development spółka z o.o. – Projekt 3 sp. k. – spółka zależna Ronson Development zawarła dwie...
Kolejne dwie polskie firmy inwestują w Małopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Kolejne dwie polskie firmy inwestują w Małopolsce
Dwie małopolskie firmy, Grafpress z Olkusza oraz OTOMATIC z Andrychowa, dzięki wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego i programu Polska Strefa Inwestycji zrealizują ambitne inwestycje. Nowe przedsięwzięcia umożliwią im zwiększenie mocy produkcyjnych i dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb rynku.
Browar Warka zainwestował 150 mln zł. W planach kolejne inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
Browar Warka zainwestował 150 mln zł. W planach kolejne inwestycje
Jubileusz 50-lecia działalności Browaru Warka, należącego do Grupy Żywiec, to nie tylko okazja do świętowania, lecz także moment ogłoszenia ambitnych planów inwestycyjnych. Zakład zapowiada dalszą modernizację parku maszynowego oraz intensyfikację działań na rzecz zrównoważonej produkcji.
Fabryka koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility gotowa!artykuł
Pokaż artykuł
Fabryka koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility gotowa!
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w Polsce gotowa! Po 13 miesiącach intensywnych prac budowlanych Dekpol zakończył realizację pierwszej w Polsce fabryki koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility. Inwestycja powstała w Brzegu (woj. opolskie). W zakładzie produkowane będą rdzenie silników elektrycznych do pojazdów zeroemisyjnych, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stosowanych przez czołowych światowych producentów, w tym Hyundai Motor Co. i Kia Corp.
[Wrocław] Jesienią pojawią się nowe autobusy komunikacji miejskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Jesienią pojawią się nowe autobusy komunikacji miejskiej
Jeden z podwykonawców wrocławskiego MPK – firma Michalczewski, ogłosiła zakup nowych autobusów...
[Wrocław] Na Wojszycach powstanie kolejne osiedle domów jednorodzinnychartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na Wojszycach powstanie kolejne osiedle domów jednorodzinnych
Wrocławski deweloper TPR Agrestowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (TPR Inwestycje) otrzymał w połowie...
Wrocław: W miejsce domu na Zaciszu ma stanąć willa miejskaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: W miejsce domu na Zaciszu ma stanąć willa miejska
Wrocławski deweloper Megateam Promotion przygotowuje inwestycję w pobliżu ogródków działkowych i kąp...
Oświęcim: Powstanie nowe miejsce usługowo-handloweartykuł
Pokaż artykuł
Oświęcim: Powstanie nowe miejsce usługowo-handlowe
Vendo Park otworzy się po raz pierwszy w Małopolsce. Dostarczy blisko 5,5 mkw. powierzchni handlowo-...
Kąty Wrocławskie: Sześć firm zainteresowanych przebudową ważnej drogi w centrum miastaartykuł
Pokaż artykuł
Kąty Wrocławskie: Sześć firm zainteresowanych przebudową ważnej drogi w centrum miasta
Po wielu latach oczekiwań przebudowy doczekają się ulice Zwycięstwa, Kościuszki i Norwida w Kątach W...
W woj. opolskim powstaje fabryka koreańskiej firmy z branży elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
W woj. opolskim powstaje fabryka koreańskiej firmy z branży elektromobilności
W województwie opolskim trwa realizacja kolejnej dużej inwestycji zagranicznej. W Brzegu powstaje pierwsza w Polsce fabryka koreańskiej firmy POSCO International Poland E-Mobility. Obiekt budowany jest na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Dekpol Budownictwo.
Niemiecki koncern Henkel modernizuje swoje fabryki w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern Henkel modernizuje swoje fabryki w Polsce
Szereg drobnych inwestycji przeprowadziła w ostatnich miesiącach firma Henkel Polska. Odnosiły się one do zakładów w Raciborzu oraz Stąporkowie. Celem była poprawa warunków pracy i bezpieczeństwa pracowników, poprawa w zakresie ochrony środowiska oraz wzrost wydajności produkcji i poprawa jakości produktów.
Panattoni realizuje inwestycję BTO dla Danfoss – większe możliwości produkcyjne i nowe miejsca pracy na Pomorzuartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni realizuje inwestycję BTO dla Danfoss – większe możliwości produkcyjne i nowe miejsca pracy na Pomorzu
Panattoni realizuje kolejną inwestycję BTO dla Danfoss – globalnego lidera w dziedzinie ogrzewnictwa, chłodnictwa, automatyki przemysłowej i napędów elektrycznych. W Tuchomiu (gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie) powstaje nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni ok. 22 500 m kw., którego budowa zakończy się wiosną bieżącego roku. Nowy zakład wzmocni obecność firmy w Polsce i wesprze lokalny rynek pracy. Zakład pomieści łącznie 500 pracowników.
firma
Pokaż firmę
Panasiuk&Partners sp. k.
Warszawa, ul. Nowogrodzka 10/8
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicąartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicą
W tym miesiącu ma zostać otwarta nowa fabryka na Dolnym Śląsku. Chodzi o inwestycję niemieckiej firm...
Amerykański producent sprzętu medycznego zainwestuje 115,5 mln zł w Siemianowicach Śląskichartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański producent sprzętu medycznego zainwestuje 115,5 mln zł w Siemianowicach Śląskich
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie śląskim. Polski oddział amerykańskiej firmy zajmu...
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
KGHM stawia na rozwój Huty Miedzi "Legnica". Będą kolejne duże inwestycje
KGHM Polska Miedź S.A., jedna z największych polskich spółek skarbu państwa, konsekwentnie stawia na rozwój Huty Miedzi w Legnicy, jednego z największych pracodawców w tym mieście. Miedziowa spółka planuje kolejne, duże inwestycje na terenie tego kompleksu przemysłowego.
Kanadyjska firma Galvion otworzyła fabrykę w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Kanadyjska firma Galvion otworzyła fabrykę w Gdańsku
Kolejna inwestycja zagraniczna w województwie pomorskim i nowe miejsca pracy. Galvion, światowy lider w zakresie innowacyjnych systemów ochrony balistycznej oraz zarządzania zasilaniem i danymi dla sił zbrojnych, oficjalnie otworzył swój europejski zakład produkcyjny w Gdańsku. Galvion to duża, kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych hełmów i systemów ochrony dla żołnierzy.
REKLAMA